Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord HDMI A Female / Female

Kodi i produktit:
185902
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220011185
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,17

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord karakterizohet nga prodhimi i komponentëve të ndryshëm për kompjuterë të tillë si prizat dhe kabllot. Gjithashtu, karakterizohet edhe me prodhimin e produkteve me rezistencë dhe kualitet të lartë. Priza HDMI funksionale me ngjyrë të bardhë nga kompania PremiumCord ka të integruar 2 porte HDMI A (Female) dhe të njëjtit lidhës në po të njëjtin numër, si dhe një kabllo 17 cm që udhëheqë nga priza. Priza ka këto dimensione 85 x 85 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220011185
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,17
Kodi i prodhuesit:
Kphdmz02
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
4
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
HDMI A (femër)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI A Female / Female edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE