Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord, jack 3.5mm M/F, 3m

Kodi i produktit:
216860
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
8592220010942
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet PremiumCord përfshijnë një gamë të gjerë të lidhjeve dhe kabllove shtesë. Kjo kabllo vjen me konektor teë llojit 3.5mm M / F jack dhe ka gjatësi 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
8592220010942
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Kjackmf3
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE