Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese CONNECT IT, 230 V, 4 priza, 3 m, i bardhë

Kodi i produktit:
233548
Dizajnuar për:
Karikues, laptop, PC
EAN:
8595610619732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
CI-1318

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT është një prodhues i aksesorëve për kompjuterë, tablet, telefona celularë dhe pajisje të tjera të avancuara që synojnë të lidhin teknologjinë me përdoruesit në situatat e përditshme. Ofron cilësinë, funksionalitetin dhe komoditetin e produkteve të saj në një gamë të gjerë klientësh. Kjo kabllo ka një kënd rrotullues prej 45 °, punon me tension të rrymës 230V, është e gjatë 3m dhe përfshin 4 priza. Produkti është testuar dhe certifikuar nga Qendra Evropiane e Testimit për të përmbushur kërkesat strikte të sigurisë dhe standardet më të fundit, duke mundësuar lidhjen e pajisjeve deri në 3680 W. Kabllo vjen në ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Karikues, laptop, PC
EAN:
8595610619732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
CI-1318
Lansuar:
27. 3. 2018
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Ngjyra:
Bardhë
Numri i prizave:
4
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Kabllo vazhduese CONNECT IT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE