Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese CONNECT IT, 230 V, 5 priza, 3 m, e zezë

Kodi i produktit:
233561
Dizajnuar për:
Karikues, laptop, PC
EAN:
8595610619794
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
CI-1324

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania CONNECT IT është e njohur në prodhimin e aksesorëve për telefona, tablet e kompjutera, ku qëllimi i vetëm është të ofrohet mundësia e lidhjes në çfarëdo lloj situate. Kjo kablo vjen me 5 priza, dhe ka mbrojtje nga fëmijët meqë aktivizohet vetëm kur të dy prizat janë të vendosura brenda njëkohësisht, pra është e pamundur të aktivizohet nga çdo mjet tjetër. Këndi i rrotullimit prej 45 ° lehtëson punë, ndërsa poashtu ofrohet mundësia e instalimit apo vendosjes në mur. Fuqia maksimale është 3680W. Pordukti është i gjatë 3 m dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Karikues, laptop, PC
EAN:
8595610619794
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
CI-1324
Lansuar:
27. 3. 2018
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
5
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Kabllo vazhduese CONNECT IT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE