Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse AKASA, USB 3.0, 1.5 m

Kodi i produktit:
80084
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4710614530546
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohëve të fundit ka bërë boom transferimi i të dhënave me anë të wireless-it, për disa rrjete është më mirë të përdoren kabllot konvencionale. Prandaj, ne ofrojmë produkte të AKASA-së që përfshijnë një spektër të gjerë të tipave të interface-ve, kabllove vazhduese dhe të tjera. Një nga kabllot klasike është edhe kjo kabllo vazhduese USB 3.0. Përfundimi i saj është një kabllo klasike USB e tipit A, e përshtatshme për disa lidhje të largëta të periferikëve, të tillë si tastiera, mausi, ose një TV akorduesi të jashtëm. Gjatësia e kabllos është 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4710614530546
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
AK-CBUB02-15BK
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 3.0
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB A (femër)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse AKASA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE