Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse AQ KAL030, 3 m

Kodi i produktit:
191229
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
8595122755669
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju duhet të blini një kabllo dhe nuk jeni të sigurt se cilin prodhues të zgjidhni? Ju paraqesim kabllon vazhduese të kompanisë Acoustique Quality me 3.5 mm jack, male / female. Kjo kabllo përdoret për të zgjeruar gamën e kabllove që përdoren për të lidhur pajisje audio portative. Gjatësia e kabllos është 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
8595122755669
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
KAL030
Lansuar:
18 Maj 2016
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo lidhëse AQ KAL030 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE