Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse Lenovo HDMI - micro HDMI

Kodi i produktit:
186773
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, tablet, TV
EAN:
0650308447108
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4Z10F04125

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo është prodhues kryesor i tabletëve të fuqishëm dhe llojeve të ndryshme të laptopëve. Për produktet e tij, ai ofron një gamë të gjerë të pajisjeve ndër të cilat përfshinë, për shembull, edhe këtë kabllo e cila përdoret për të transferuar imazhe. Kjo kabllo posedon një lidhës mikro HDMI të tipit male i cili lidhet me një laptop apo PC të pajisur me këtë interface, dhe në anën tjetër posedon një lidhës HDMI të tipit female. Ju mund të lidhni kabllon me monitorin, TV-në apo projektorin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, tablet, TV
EAN:
0650308447108
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4Z10F04125
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Lidhësit:
HDMI, micro HDMI
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Nga konektori:
Micro HDMI (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Lenovo

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Lenovo HDMI - micro HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE