Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse Lenovo mikro HDMI - VGA

Kodi i produktit:
186774
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, tablet, TV
EAN:
0650308509714
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4Z10F04126

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.92 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo është prodhues kryesor i tabletëve të fuqishëm dhe llojeve të ndryshme të laptopëve. Për produktet e tij, ai ofron një gamë të gjerë të pajisjeve ndër të cilat përfshinë, për shembull, edhe këtë kabllo e cila përdoret për të transferuar imazhe. Kablloja është e pajisur me një lidhës mikro HDMI të tipit male i cili lidhet me një laptop apo tablet të pajisur me këtë interface, dhe në anën tjetër ka një lidhës VGA të tipit female. Në pjesën VGA, mund të lidhni kabllon me monitorin, TV-në apo projektorin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, tablet, TV
EAN:
0650308509714
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4Z10F04126
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Lidhësit:
D-Sub (VGA), micro HDMI
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Nga konektori:
Micro HDMI (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
Lenovo

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Lenovo mikro HDMI - VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE