Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse Lenovo Mini-DisplayPort - HDMI, 20 cm

Kodi i produktit:
186767
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4560421219093
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo është prodhues kryesor i tabletëve të fuqishëm dhe llojeve të ndryshme të laptopëve. Për produktet e tij ai ofron një gamë të gjerë të pajisjeve ndër të cilat përfshinë për shembull, edhe këtë kabllo e cila përdoret për lidhjen e laptopit me monitor apo televizor. Kablloja nga njëra anë është e pajisur me një lidhës mini DisplayPort të tipit mashkullor i cili lidhet me një laptop apo PC të pajisur me këtë interface dhe në anën tjetër posedon një lidhës HDMI të tipit femëror. Kjo kabllo mundëson transferimin e imazhit me rezolucion të lartë prej 3840 x 2160 me frekuencë 30Hz, për të siguruar kualitet të lartë dhe mprehtësi imazhi. Kablloja ka gjatësi prej 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4560421219093
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
0B47089
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Lidhësit:
HDMI, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Mbështet:
4K, FullHD
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Lenovo
Verzioni:
DisplayPort 1.2

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Lenovo Mini-DisplayPort - HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE