Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse PremiumCord, VGA (M) - VGA (F), 3m, e zezë

Kodi i produktit:
64530
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220000110
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse e Premium Cord, me gjatësi prej 3 metrave, është e përshtatshme për të lidhur një monitor, projektor ose ekran LCD me hyrje VGA për një kompjuter edhe për distanca të gjata pa ndonjë humbje të rëndësishme të cilësisë së imazhit. Kablloja me trashësi 8 mm, në të dyja anët është e siguruar me ferrite magneti dhe lidhës D-Sub (VGA) 15p / 14p (M/F).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220000110
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
8592220000110
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
D-Sub (VGA)
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
D-Sub (VGA) (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo zgjatëse PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE