Kabllo lidhëse PremiumCord, 7m, e zezë

Kodi i produktit:
64532
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220003753
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse e Premium Cord, me gjatësi prej 7 metrave, është e përshtatshme për të lidhur një monitor, projektor ose ekran LCD me input VGA për një kompjuter, edhe për distanca të gjata pa ndonjë humbje të rëndësishme të kualitetit të imazhit. Kablloja me trashësi 8 mm, në të dyja anët është e siguruar me ferrite magneti dhe lidhës Canon 15p / 14p male / female.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220003753
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
7
Kodi i prodhuesit:
8592220003753
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
D-Sub (VGA)
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
D-Sub (VGA) (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE