Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për zërim PremiumCord 10m, e zezë

Kodi i produktit:
62912
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220007959
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohët e fundit transferi i të dhënave po bëhet më shumë përmes wireless-it, për disa rrjete është ende më i mirë përdorimi i kabllove tradicionale analoge. PremiumCord ka një spektër të gjerë të kabllove për zgjatje ku bën pjesë edhe ky produkt. Kjo kabllo analoge për zë ka një palë konektorë 3.5mm, njëri i tipit mashkullor e tjetri femëror. Kjo kabllo është shumë e qëndrueshme dhe ua plotëson nevojat të gjithë klientëve. Kablloja është e gjatë 10 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220007959
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për zërim PremiumCord 10m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE