Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për zërim PremiumCord 10m, e zezë

Kodi i produktit:
62912
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220007959
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohët e fundit transferi i të dhënave po bëhet më shumë përmes wireless-it, për disa rrjete është ende më i mirë përdorimi i kabllove tradicionale analoge. PremiumCord ka një spektër të gjerë të kabllove për zgjatje ku bën pjesë edhe ky produkt. Kjo kabllo analoge për zë ka një palë konektorë 3.5mm, njëri i tipit mashkullor e tjetri femëror. Kjo kabllo është shumë e qëndrueshme dhe ua plotëson nevojat të gjithë klientëve. Kablloja është e gjatë 10 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220007959
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE