Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord HDMI-HDMI, 3m

Kodi i produktit:
62410
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220002480
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord iu sjell kabllon e cila në të dyja anët e saj ka nga një lidhës HDMI, njërin të tipit A male dhe tjetrin të tipit A female. Ajo shërben për lidhjen e televizorëve LCD me karta grafike apo qendra multimediale. Mbështet rezolucionin Full HD prej 1080p, si dhe përkrah mbrojtjen HDCP. Kablloja mbështet versionin HDMI 1.3 dhe ka gjatësi prej 3 metrash.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220002480
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
8592220002480
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.3

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI-HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE