Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese Belkin, USB 2.0, 3 m

Kodi i produktit:
83345
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
7228686992256
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin ju sjell një kabllo me interface USB 2.0. Përfundimi i saj është një kabllo klasike USB e tipit A e cila është e përshtatshme për lidhje të periferikëve nga distanca, të tillë si tastiera, mausi apo një TV akordues i jashtëm. Kablloja ka gjatësi prej 3 metrave dhe ofron shpejtësi të transmetimit deri në 480 Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
7228686992256
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
F3U134R3M
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo vazhduese Belkin edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE