Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese PremiumCord HDMI-HDMI

Kodi i produktit:
62414
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220003203
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo PremiumCord për lidhjen e TV LCD me kartën grafike apo një qendër multimediale me interface HDMI. Përdorimi i interface-it HDMI bëhet për të lehtësuar menaxhimin e kabllos, ngase HDMI mbështet videot me cilësi HD që transmetohet njëkohësisht me video dhe zë. Kjo kabllo është projektuar për ta zgjatur atë ekzistuese deri në 10 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220003203
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
8592220003203
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.3

Bashkangjitja Kabllo vazhduese PremiumCord HDMI-HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE