Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese PremiumCord, USB 2.0, 25m

Kodi i produktit:
93758
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220010836
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
25

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord është një kompani e mirënjohur në treg për prodhimin e aksesorëve cilësor për pajisjet tuaja. Kjo kabllo e tipit USB 2.0 është e përshtatshme për të gjitha atë pajisje të cilat posedojnë një port USB qoftë 2.0 apo 1.0. Përkundër cilësisë, ajo çka e bën më tepër efikase këtë kabllo është gjatësia prej 25 metrave.Kapaciteti i transmetimit të të dhënave varijon nga 1.5 deri në 480 MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220010836
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
25
Kodi i prodhuesit:
8592220010836
Lansuar:
30 Qershor 2011
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo vazhduese PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE