Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse Digitus Premium USB

Kodi i produktit:
134282
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4016032310969
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohët e fundit gjithnjë e me shumë po zhvillohet bartja e të dhënave nëpërmjet WIFI, ndonjëherë metodat e vjetra janë më të mirat. Kjo është arsyeja pse ofrojmë produkte Digitus, që përfshijnë një gamë të larmishme të llojeve të kabllove. Një kabllo vazhduese klasike është ajo USB 2.0. Në fund të sajë është lloji klasik USB, që e bënë të mundur lidhjen në një largësi të largët me pajisje të tilla si: Tastierë, miu, ose një TV që ka akordues të jashtëm të tipit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4016032310969
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-300202-050-D
Lansuar:
21 Gusht 2013
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
Digitus
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo zgjatëse Digitus Premium USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE