Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lidhës AQ KA407, 2 x RCA

Kodi i produktit:
191211
Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8595122755874
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Xka407

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shpeshherë na paraqitet nevoja e lidhjes së kabllove të gjatësive të ndryshme të pajisjeve përkatëse. Ky lidhës shërben për të bashkuar dy kabllo audio me lidhës 2x RCA (phono). Ky lidhës është lidhës i tipit female.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8595122755874
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Xka407
Lansuar:
17 Maj 2016
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Nga konektori:
CINCH (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Lidhës AQ KA407 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE