Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lidhës PremiumCord, 3.5 mm

Kodi i produktit:
81431
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220007300
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220007300

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohëve të fundit ka bërë boom transferimi i të dhënave me anë të wireless-it, për disa rrjete është më mirë të përdoren kabllot konvencionale. Prandaj, ne ofrojmë produkte të PremiumCord, që përfshijnë një spektër të gjerë të tipave të interface-ve, kabllove vazhduese dhe të tjera. Ky lidhës analog ka një madhësi 3.5 mm jack (me 2 anësore të tipit A female) është paracaktuar për të lidhur dy lidhës male jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220007300
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220007300
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
3.5 mm jack (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Lidhës PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE