Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës DELL C-HDMI / VGA / Ethernet / USB 3.0

Kodi i produktit:
187603
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
5397063784516
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
470-ABRY

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 
Ju kurseni : 6.89   (9%)
69.61 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.80 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Me përshtatësin Dell-C USB 3.0 mund të lidhni kompjuterin tuaj vetëm me Ethernet, kurse me anë të VGA dhe HDMI iu mundësohet të lidhni një monitor që ka përshtatshmëri me këtë interface. Të gjitha këto, dhe karakteristikat e tjera, ju lejojnë të shtoni burime që të rrisni produktivitetin pa e sakrifikuar lidhjen USB. Me anë të teknologjisë Hi-Speed, USB 3.0-C, mbështetë shpejtësinë e transferimit në Gb Ethernet, duke mundësuar kështu shpejtësi në materialet që Web-i përmban. Ju gjithashtu mund të lidhni një shumëllojshmëri të pajisjeve periferike të zakonshme të tilla si printerë, skanerë dhe hard disqe të jashtme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
5397063784516
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
470-ABRY
Lansuar:
12 Mars 2016
Lidhësit:
D-Sub (VGA), HDMI, RJ-45, USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër), HDMI A (femër), RJ-45 (femër), USB-A (femër)
Prodhuesi:
Dell
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)
Vendi i origjinës:
Ireland

Bashkangjitja Përshtatës DELL C-HDMI / VGA / Ethernet / USB 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE