Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë univerzale Hama Big Zapper 2v1

Kodi i produktit:
256655
EAN:
4007249400727
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
40072

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni humbur telekomandën dhe po dëshironi të gjeni zëvendësim atëherë telekomanda Big Zapper 2v1 nga Hama është zgjidhja e përsosur për juve. Aksesori ofron 24 butona, 7 prej të cilëve ndriçojnë në errësirë, merr rrymë nga 2x bateri me madhësi AA si dhe ka madhësi prej 14.9 x 4.8 x 2.9cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4007249400727
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
40072
Lansuar:
12. 3. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE