Mbajtës për TV Stell SHO 1021B 40-70"

Kodi i produktit:
63503
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669083886
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
80

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi Stell SHO 1021B është një tjetër pajisje për mbajtjen e monitorëve LCD dhe televizorëve, në gamën e produkteve të kompanisë Stell. Është fjala për një mbajtës që montohet në mur, ndërsa në të mund të vendosen televizorët me diagonale prej 40 deri në 70 inç. Largësia nga muri mund të jetë vetëm 4 cm, derisa kapaciteti ngarkues i këtij mbajtësi është deri në 80 kilogramë. Pajisja është në përputhshmëri me standardet VESA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669083886
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
80
Kodi i prodhuesit:
8590669083886
Lansuar:
10 Maj 2011
Largësia maksimale prej murit [cm]:
4
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Stell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE