Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Hama për TV, 200x200, 5*

Kodi i produktit:
256291
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
7. 3. 2019
Trashësia mm:
55
Prodhuesi:
Hama
Mbajtëse për:
TV

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi Hama është shumë praktik ku ju mundëson instalim të shpejtë, të lehtë dhe të sigurt të televizorit tuaj në mur. Mbajtësi është i pajisur me një sistem pozicionimi të leverdisshëm që përbëhet nga dy pjesë të përbashkëta, kështu që lehtë mund të vendosni televizorin tuaj sipas nevojës. Televizori mund të rrotullohet anash me 180 ° ose me + 5 ° / -15 °. Ky produkt mbështet VESA 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100 dhe 200 x 200. Kapaciteti maksimal i ngarkesës deri 25 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
46
Diagonalja minimale e ekranit inç:
10
E rrotullueshme:
EAN:
4047443251046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
139mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal kg:
25
Kodi:
108732
Lansuar:
7. 3. 2019
Largësia maksimale prej murit cm:
79.1
Lartësia mm:
415
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për mur
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Hama
Trashësia mm:
55
VESA mm x mm:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE