Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse Hama për TV 32 "to 56", 400x400, e zezë

Kodi i produktit:
256303
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
56
Largësia maksimale prej murit [cm]:
38.5
Trashësia [mm]:
3
Prodhuesi:
Hama
Mbajtëse për:
TV

Si të porosisim në Gjirafa50?

103.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
56
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
4047443156167
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
20.5
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
35
Kodi:
108756
Lansuar:
7. 3. 2019
Largësia maksimale prej murit [cm]:
38.5
Lartësia [mm]:
45
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për mur
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Hama
Trashësia [mm]:
3
VESA [mm x mm]:
100 x 100, 100 x 200, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE