Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës i televizorit për tavan Stell SHO 3910, i zi

Kodi i produktit:
233231
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669221684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
680

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi i rregullueshëm STELL SHO 3920 me mundësinë e lidhjes së dy monitorëve me një madhësi maksimale prej 70 ", është bërë prej çeliku të zi me cilësi të lartë me një kapacitet ngarkese prej 45 kg. Ofron pozicionimin horizontal dhe vertikal me anim deri në 25 ° dhe rrotullim 180 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669221684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
680
Kapaciteti maksimal [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
35050135
Lansuar:
22. 3. 2018
Lartësia [mm]:
1 778
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Stell
Rrotullimi:
VESA [mm x mm]:
200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE