Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës për TV GoGEN M 23-42", i zi

Kodi i produktit:
181509
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
42
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
23
EAN:
8592417055732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
30

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoGen është brend Çek i konsumit elektronik, i cili operon në treg nga viti 2007. Produktet që ky brend i ofron janë me çmime të përballueshme gjithmonë duke përdorur teknologjinë e fundit. Kjo kompani sjell çdo vit në treg inovacione të cilat i përkasin trendit të tanishëm në konsumimin e elektronikës. Shumica e produkteve janë të prodhuara në EU. Mbajtësja M 23-42" është mbajtëse për LCD, LED dhe plazma. Montohet lehtë dhe shpejtë në mur. Konstruksioni i kësaj mbajtëses është i testuar për madhësi të paneleve deri 42" dhe peshë 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
42
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
23
EAN:
8592417055732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
GOGDRZAKTURNM2
Lansuar:
20 Nëntor 2015
Largësia maksimale prej murit [cm]:
18
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
GoGen
Rrotullimi:
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE