Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës për TV Meliconi Ghost Design 2000 488070, i kuq

Kodi i produktit:
197862
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
63
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
8006023083169
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
70

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Meliconi ka vite që sjell ide të reja dhe inovacione, duke ofruar produkte me material kualitativ. Pajisja Meliconi Ghost Design 2000 488070 ka një mbajtës të fiksuar me të cilin mund të bëni rrotullime prej - / + 8°. Mbajtësi është i përshtatshëm për televizorë prej 32" - 63" (81 cm - 160 cm). Madhësia e vogël dhe pamja elegante e bëjnë atë të përshtatshëm për vendosjen e TV-së tuaj. Mbajtësi ka dy rafte nga xhami të cilat kanë kapacitet deri në 20 kg, kurse kapaciteti total i strukturës është 70 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
63
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
8006023083169
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
70
Kodi i prodhuesit:
488070
Lansuar:
2 Shtator 2016
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com
VESA [mm x mm]:
600 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE