Mbajtës për TV në mur CONNECT IT F1

Kodi i produktit:
104242
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
63
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
37
EAN:
8594158526113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
75

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta vendosni televizorin tuaj në mur dhe të kurseni hapësirë në apartamentin tuaj, apo thjesht ta shikoni televizorin si një pikturë? Atëherë zgjidhja e duhur për këtë është mbajtësi i murit Connect IT F1. Avantazhi i këtij mbajtësi është se posa të instalohet, ai nuk do të shihet pra. Produkti është i dizajnuar për instalimin e televizorëve me madhësi nga 37” deri 63” dhe me një peshë maksimale prej 75 kg. Gjerësia e mbajtësit është 880 mm ndërsa gjatësia 510 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
63
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
37
EAN:
8594158526113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
75
Kodi i prodhuesit:
CI-25
Lansuar:
29 Shkurt 2012
Largësia maksimale prej murit [cm]:
4,5
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
VESA [mm x mm]:
800 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE