Mbajtës për TV Stell SHO 2020 SLIM 23-42"

Kodi i produktit:
119330
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
42
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
23
EAN:
8590669117086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi STELL SHO 2020 SLIM është një tjetër pajisje për mbajtjen e televizorëve LCD dhe plasma, në gamën e produkteve të kompanisë Shell. Është fjala për një mbajtës që montohet në mur, ndërsa në të mund të vendosen televizorët me diagonale prej 23 deri në 42 inç. Largësia nga muri mund të jetë vetëm 2.3 cm, derisa kapaciteti ngarkues i këtij mbajtësi është deri në 40 kilogramë. Pajisja është në përputhshmëri me standardet VESA (75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 dhe sistemin 400 x 400).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
42
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
23
EAN:
8590669117086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kapaciteti maksimal [kg]:
40
Kodi i prodhuesit:
8590669117086
Lansuar:
1 Dhjetor 2012
Largësia maksimale prej murit [cm]:
2,3
Lartësia [mm]:
425
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Stell
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 400 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE