Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës për TV Stell SHO 2040 SLIM 23-42"

Kodi i produktit:
119332
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
50
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
30
EAN:
8590669117109
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi STELL SHO 2040 SLIM është një tjetër pajisje për mbajtjen e monitorëve LCD dhe televizorëve, në gamën e produkteve të kompanisë. Është fjala për një mbajtës që montohet në mur, ndërsa në të mund të vendosen televizorët me diagonale prej 23 deri në 42 inç. Largësia nga muri mund të jetë vetëm 3.7 cm, derisa kapaciteti ngarkues i këtij mbajtësi është deri në 40 kilogramë. Pajisja është në përputhshmëri me standardet VESA (75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 dhe sistemin 400 x 400).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
50
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
30
EAN:
8590669117109
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52,4
Kapaciteti maksimal [kg]:
40
Kodi i prodhuesit:
8590669117109
Lansuar:
1 Dhjetor 2012
Largësia maksimale prej murit [cm]:
3,7
Lartësia [mm]:
42
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Stell
Trashësia [mm]:
3,7
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 400 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE