Mbajtëse MAX MTM2090FM për TV 37 "- 55", zezë

Kodi i produktit:
221652
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Lëvizshme:
Trashësia [mm]:
464
Rrotullimi:
Prodhuesi:
MAX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MAX është markë e produkteve dhe aksesorëve të llojeve të ndryshme, të cilat do ju duhen në çdo kohë. Nga menyja e gjerë e kompanis MAX, mund të zgjidhni, për shembull, karikues telefonit, mbajtëse të televizorit dhe pajisje të tjera. Në këtë rast sjellë mbajtës të palosshëm për televizorë LED / LCD me diagonale 37 "- 55". Ngjyra e mbajtësit është e zezë, ka material çeliku për qëndrueshmëri maksimale dhe kapaciteti maksimal i ngarkesës është 26 kg. Është në përputhje me standardin VESA 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 600 x 400. Përveç dimensioneve VESA, mund të vendoset në 30 - 604 mm x 75 - 404 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
37
EAN:
2000010532759
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
655
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
40
Kodi i prodhuesit:
1053275
Largësia maksimale prej murit [cm]:
46.4
Lartësia [mm]:
420
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Për dorë:
Pesha [kg]:
5.14
Prodhuesi:
MAX
Rrotullimi:
Trashësia [mm]:
464
VESA [mm x mm]:
200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 600 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE