Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për TV Meliconi GHOST DESIGN 2000, e zezë

Kodi i produktit:
197865
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
63
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
8006023191086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
30

Si të porosisim në Gjirafa50?

336.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Seti Meliconi Ghost Design 2000 për mbajtjen e TV dhe elementeve tjera shoqëruese është i varur në mbajtësen e cila mund të lëviz anash deri në këndin prej - / + 90 ° ose posht / lart në këndin prej 15 °. Ky mbajtës është i përshtatshëm për televizione me dimensione 32 "- 63" (81 cm - 160 cm). Dizajni modest dhe i bukur i kombinuar me pajisjet e teknologjisë moderne dhe thjeshtësi ofrojnë një pamje të përkryer të këndit të televizorit. Pesha maksimale të cilën mund ta mbaj kjo strukturë është 70 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
63
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
8006023191086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
488089
Lansuar:
2 Shtator 2016
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com
Vendi i origjinës:
Italy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE