Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për TV Vogel's MA3030

Kodi i produktit:
189033
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
55
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
8712285331367
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Vogel's prodhon pajisje të ndryshme multimediale, televizorë, pajisje audio dhe produkte të tjera. Falë mundësive të shumta të rritjes së destinacioneve të shumëllojta, ju do të ruani hapësirën në shtëpinë apo zyrën tuaj. Mbajtësja e caktuar në mur mund të përdoret për televizorë dhe monitorë. Kapaciteti maksimal i mbajtjes është 25 kg dhe mbështet diagonale prej 32" deri në 55". Mbajtësja mund të lidhet me TV dhe monitorë duke përdorur një mbështetëse VESA me dimensione 75 x 100 mm dhe një maksimum prej 400 x 400 mm. Mbajtësja është e varur në varg prej 0 ° - 15 ° dhe rrotullohet në 120 °. Trupi i mbajtëses përbëhet nga metali i fortë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
55
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
8712285331367
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
25
Kodi i prodhuesit:
MA3030
Lansuar:
15 Prill 2016
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Për dorë:
Prodhuesi:
Vogel's
VESA [mm x mm]:
100 x 100, 200 x 200, 400 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE