Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hub HDMI ATEN VS-182A, 2x HDMI, rezolucion 2K / 4K (2160p, Ultra HD)

Kodi i produktit:
259800
Besueshmëria:
86 %
EAN:
4710423779921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
325871
Lansuar më:
19. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një hub HDMI është zgjidhja perfekte për cilindo që ka nevojë të dërgojë një burim video digjital me definicion të lartë në të njëjtën kohë në dy ekrane. Ai mbështet të gjitha pajisjet e mundësuara me HDMI si DVD player, marrës satelitor dhe të gjitha ekranet HDMI. Pajisja është e pajtueshme me HDCP (High Bandwidth Digital Content Protection), duke e bërë atë të dobishëm për t'u përdorur me të gjitha ekranet HDMI në aplikacionet e teatrit në shtëpi, si dhe në mjediset e korporatave, arsimore dhe të biznesit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
86 %
EAN:
4710423779921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
325871
Lansuar më:
19. 4. 2019
Prodhuesi:
ATEN
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE