Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set për TV Sencor STV AC 110

Kodi i produktit:
250819
EAN:
8590669267682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
35051749
Lansuar:
7. 12. 2018
Prodhuesi:
Sencor

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor Starter Kit përmban gjithçka që ju nevojitet për instalimin dhe mirëmbajtjen e televizorit tuaj të ri ose ekzistues. Në këtë pako përfshihet një kabllo HDMI, mbrojtës ndaj mbitensionit, cohë mikrofibre për pastrim dhe një sprej pastrues

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669267682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
35051749
Lansuar:
7. 12. 2018
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE