Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor LG 32LJ510U - 80cm (32"), pa OS, HD Ready

Kodi i produktit:
210925
Audio optike:
Lansuar:
4. 4. 2017
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
168
Teknologjia e TV:
LED

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
259.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG sjell në treg një ndër televizonët më të ri me performancë dhe veçori inovative, gjithashtu, vjen me pamje elegante që lehtësisht mund të kombinohet me çfarëdo lloj ambienti. LG 32LJ510U ka ekran 32" (80cm) me kualitet HD Ready dhe rezolucion 1366 x 768 piksel, i cili mbështet edhe pamje me kualitet 2K. Ky televizor ka të integruar marrës të llojit DVB-C/ T/ T2 / S / S2 me mbështetje H265 - HVEC, si dhe altoparlantë 2.0 me fuqi 10 wat me anë të cilëve çdo film, debat apo dokumentar duket sikurse të ishte në dhomën tuaj. Veçori e këtij televizor janë mundësia e incizimit të programeve tuaja të preferuara dhe mundësia e të lozurit me lojërat e instaluara në të. Poashtu, në mënyrë që të lidhni këtë televizor me pajisje tjera të jashtme, LG ka vënë në dizpozicion dy porte hyrëse RF, port hyrës 'komponent', port optik, slot CI, dy porte HDMI dhe një USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
80
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,8
EAN:
8806084206404
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
739
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
32LJ510U
Konsumi [W]:
29
Lansuar:
4. 4. 2017
Lartësia [mm]:
742
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Pesha [kg]:
4,9
Porte tjera:
100
Prodhuesi:
LG
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
168
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:

Bashkangjitja Televizor LG 32LJ510U - 80cm (32") edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE