Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizion Toshiba 55U6763DG - 55" (140cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
226289
Audio optike:
Rezolucioni:
1334 x 750
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

576.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizioni Toshiba 55U5766DG është TV-ja moderne 55" ( 140cm) me 4K UHD rezolucion. Me këtë televizion ju do të mund të argëtoheni me kualitet të lartë, imazhe të pastërta dhe të detajizuara të filmave, serialeve dhe dokumentarëve tuaj të preferuar. Poashtu, pasi që është SMART TV, ju do të mund të argëtoheni në platforma të ndryshme me familjen dhe shoqërinë tuaj. Pos imazhit dhe kristal të pastër, televizioni mbështet teknologjinë HbbTV, Netflix dhe incizime me USB, kështu ju nuk do të humbni asgjë asnjëherë.

Rezolucion 4K UHD

Rezolucioni 4K UHD është rezolucion 4 herë më i madh sesa ai Full HD, prandaj dhe ai arrinë të shfaq imazhe të pastërta, të detajizuara dhe me një fjalë të përsosura. Më në fund do të mund të shihni kualitetin më të lartë të filmave dhe serialeve në shtëpinë tuaj.

Portali Toshiba SMART

Zbuloni argëtim shtesë në ekranin e madh me vetëm një klikim. Zgjedhni nga katalogu i gjërë i muzikës, videove, televizionit dhe aplikacioneve të rrjeteve sociale që i ka Toshiba.

WLAN

WLAN transmeton eksperiencën tuaj televizive dhe ju sjell lidhje konstante dhe të qëndrueshme me botën e jashtme. Dëgjoni muzikë dhe argëtohuni në mënyra të ndryshme apo shikoni rrjetet sociale me lehtësi dhe shpejtësi.

Netflix

Argëtohuni me Netflix TV nëpërmjet televizioritt Toshiba. Të gjitha serialet, filmat, reality shows dhe të tjera në një vend. Net1flix ju sjell produktet e licensuara dhe produksionet e veta.

YouTube

Mos i humbisni videot virale në asnjë moment. Me televizionin Toshiba ju do të mund të shihni të gjitha videot online në aplikacionin YouTube.

Mundësi inçizimi

Falë mundësisë për të inçizuar, ju do të mund të inçizoni serialet dhe filmat tuaj të preferuar me kualitet të jashtëzakonshëm. Thjesht zgjedhni çka dëshironi të inçizoni dhe argëtohuni me produktin e inçizuar më vonë. Me PVR-në sigurohuni që të mos humbisni filmat tuaj të preferuar apo të humbni ndonjë episod të serialeve tuaja.

I gatshëm për të ndryshuar nga DVB T në DVB T2

Televizioni poashtu është investim i duhur për të ardhmen pasi që është pajisur me platformën DVB T2 me standard HEVC 265. Ju nuk do të keni nevojë të ndryshoni televizionin për faj të marrësve satelitor.

Marrës satelitor DVB-S2

Përpos DVB T2, televizori është pajisur me marrësin satelitor DVB S2. Falë kësaj, ju do të mund të merrni sinjalin satelitor që përcillet në kartelën dekoduese. Pos kësaj, ju do të keni të gjitha opsionet në një telekomandë.

Zë si në kinema

Tani do të mund të komplementoni imazhin e detajizuar me zë kristal të pasur nëpërmjet teknologjisë Dolby Audio të kombinuar me 5 barazues zëri dhe 2 altoparlantë me fuqi 10W. Kjo do ju mundësoj të përjetoni filmat tuaj me emocion unik si asnjëherë më parë.

Mbështetje për Hbb TV

Ky televizor SMART mbështet teknologjinë Hybrid që është kombinim i televizorit digjital dhe internetit kabllor në mënyrë që të keni qasje në arkivën CT në iVysilani. Poashtu, kjo meny është në rritje e sipër kështu që ju do të mund të prisni gjëra të reja në çdo moment.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
140
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.9
EAN:
5055862312827
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 233
HbbTV:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1000
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
55U6763DG
Konsumi [W]:
86
LAN:
Lartësia [mm]:
745
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 60 x 21
Pesha [kg]:
19.5
Prodhuesi:
Toshiba
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1334 x 750
SCART:
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
255
Ueb-i i prodhuesit:
Toshiba.com
USB:
USB 3.0:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE