Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Full HD Sharp LC-40FG3242 - 102cm

Kodi i produktit:
223725
CI:
Lartësia [mm]:
576,3
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at
Trashësia [mm]:
199

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori i prodhuar nga kompania Sharp vjen me madhësi prej 40 " dhe rezolucion Full HD (1920 x 1080 px). Ky LED TV ka diagonale 102 cm, operon në frekuencë 100 Hz dhe posedon tonerin DVB-C / T / T2 / S / S2 me mbështetje HEVC H.265. Lëvizja e lëmuar, imazhi tejet i qartë janë disa nga vetitë dalluese të këtij televizori. Poashtu ka kohëmatës programues për ndezjen dhe fikjen e tij. Për eksperiencë të re në filma, me zërim më të mirë ka, altoparlantë 2 x 8W, DTS TruSurround, DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital dhe dekoder. Ofron mbështetje të teletekstit, bllokimin prindëror dhe EPG për 8 ditë. Për tu lidhur me paisje të tjera ka porte: 3x HDMI (CEC), 2x USB me mbështetje regjistrimi PVR, CI +, SCART, portë për kufje dhe dalje optike. I përket standardit VESA 200 x 300 dhe klasës së energjisë A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
40
Diagonalja e ekranit [cm]:
102
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.6
EAN:
4974019938349
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
920,7
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
LC-40FG3242
Konsumi [W]:
45
Kontrast [:1]:
1000000
Lartësia [mm]:
576,3
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 200
Pesha [kg]:
8,15
Prodhuesi:
Sharp
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
199
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at
USB:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE