Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor GoGEN TVF 32P471T, 32" (81cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
223235
Audio optike:
Kontrast [:1]:
100000
Varje në mur:
USB:
Trashësia [mm]:
185

Si të porosisim në Gjirafa50?

183.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoGEN TVF 32P471T është televizior me madhësi 32 " (81cm) dhe rezolucion Full HD i cili kombinohet me CMP 200 Hz në mënyrë që të përjetoni eksperiencë të mahnitshme të filmave tuaj të preferuar të çfarëdo zhanri. Televiziori poashtu është investim i mençur pasi që përmban brenda vetes marrësin T2 me standard HEVC 265, platformën e së ardhmes. Rezolucioni Full HD ju sjell imazhe të pastërta, të mprehta, të shkëlqyera me ngjyra realistike dhe kontrast të përsosur në mënyrë që të përjetoni realitetin nga televiziori juaj. Televiziori poashtu është investim i duhur për të ardhmen pasi që është pajisur me platformën DVB T2 me standard HEVC 265. Ju do të keni nevojë të ndryshoni televiziorin për shkak të marrësit. Televiziori ka port HDMI, që është standardi global për transmetimin në cilësi të lartë të videove dhe zërit. Kjo zgjidhje një kabllore ju mundëson të lidhni me lehtësi televiziorin tuaj me DVD player, konzola të lojës, etj. Televiziori vjen i pajisur me portin USB që ju mundëson të lidhni hard diskun apo USB-në për të parë imazhe, filma dhe video të ndryshme familjare apo thjeshtë të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Falë kohës së shkurtër të reagimit, televiziori ju garanton që nuk do të keni telashe me transmetimin e të dhënave në cilësinë më të lartë. Tani, përpos imazheve kristal të pastërta, ju do të mund të dëgjoni zë mahnitës që komplementon përsosshmërisht pamjen e bukur, nëpërmjet autoparlantëve me fuqi 2x 6 W. Me kënd të gjërë të shikimit dhe zë mahnitës, shikimi i televiziorit do të jetë një prej aktiviteteve tuaja të preferuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
81
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.3
EAN:
8592417062396
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
736
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
GOGTVF32P471T
Konsumi [W]:
31
Kontrast [:1]:
100000
Lartësia [mm]:
480
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 400
Pesha [kg]:
5,51
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
185
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Televizor GoGEN TVF 32P471T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE