Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor GoGEN TVF 40P525T, 40" (102cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
221847
Audio optike:
Konsumi [W]:
48
Varje në mur:
USB:
Trashësia [mm]:
220

Si të porosisim në Gjirafa50?

294.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoGEN TVF 40P525T është televizior me madhësi 40" (102cm) dhe rezolucion Full HD, i cili kombinohet me 200 Hz CMP në mënyrë që të përjetoni eksperiencë të mahnitshme të filmave tuaj të preferuar të çfarëdo zhanri. Televiziori poashtu është investim i mençur pasi që përmban brenda vetes marrësin T2 me standard HEVC 265, platformën e së ardhmes. Rezolucioni Full HD ju sjell imazhe të pastërta, të mprehta, të shkëlqyera me ngjyra realistike dhe kontrast të përsosur në mënyrë që të përjetoni realitetin nga televiziori juaj. Televizori është i gatshëm për të ndryshuar nga DVB T në DVB T2. Poashtu është investim i duhur për të ardhmen pasi që është pajisur me platformën DVB T2 me standard HEVC 265. Ju do të keni nevojë të ndryshoni televizionin për shkak të marrësit. Televiziori ka porte HDMI, që është standardi global për transmetimin me cilësi të lartë të videove dhe zërit. Kjo zgjidhje 1 kabllore ju mundëson të lidhni me lehtësi televizionin tuaj me DVD player, konzola të lojës, etj. Televiziori vjen i pajisur me portin USB që ju mundëson të lidhni hard diskun apo USB-në për të parë imazhe, filma dhe video të ndryshme familjare apo thjeshtë të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Falë kohës së shkurtër të reagimit, televiziori ju garanton që nuk do të keni telashe me transmetimin e të dhënave në cilësinë më të lartë. Tani, përpos imazheve kristal të pastërta, ju do të mund të dëgjoni zë mahnitës që komplementon përsosshmërisht pamjen e bukur, nëpërmjet autoparlantëve me madhësi 8 W. Me kënd të gjërë të shikimit dhe zë mahnitës, shikimi i televizionit do të jetë një prej aktiviteteve tuaja të preferuara. Televizori i përket klasës së energjisë A +. E përfshirë është edhe telekomanda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
40
Diagonalja e ekranit [cm]:
102
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.6
EAN:
8102015800822
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
913
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
GOGTVF40P525T
Konsumi [W]:
48
Lartësia [mm]:
572
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200
Pesha [kg]:
8
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
220
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Televizor GoGEN TVF 40P525T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE