Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor GoGEN TVH 32P260T, 32" (81cm), HD, i zi

Kodi i produktit:
223236
Audio optike:
Kontrast [:1]:
100000
Varje në mur:
USB:
Trashësia [mm]:
155

Si të porosisim në Gjirafa50?

204.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori GoGEN vjen me ekran me diagonale 32 " (81 cm) dhe rezolucion HD prej 1366 x 768 px. Ka marrës C / T / T2 me mbështetje HEVC H.265 dhe altoparlantë të integruar me fuqi 2 x 6 W. Posedon 2x porte HDMI, USB 2.0, SCART, portë hyrëse të përbërë video / audio, VGA, portë dalëse për kufje, dalje digjitale optike audio dhe slot CI +. Ky televizor i përket klasës A + sa i përket konsumit të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
81
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.8
EAN:
8592417062297
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
915
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
GOGTVH32P260T
Konsumi [W]:
31
Kontrast [:1]:
100000
Lartësia [mm]:
580
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 400
Pesha [kg]:
5,27
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
155
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE