Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Hyundai FLP 40T111, 40"/102cm, Full HD

Kodi i produktit:
219820
Audio optike:
Pesha [kg]:
7,81
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:

Si të porosisim në Gjirafa50?

271.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyundai FLP 40T111 është një televizor 40 inç me rezolucion të madh Full HD, tingujt e tingujve dhe një diagonale të mrekullueshme prej 102 cm, në të cilën mund të shijoni shfaqje të cilësisë së lartë, të freskët dhe, mbi të gjitha, të qetë të filmave tuaj të preferuar, serialeve dhe madje edhe dokumentareve. 40 "Full HD TV me rezolucion 1920 x 1080, 102 cm Koha e përgjigjes televizive 5 ms Kënde të gjera të shikimit 178 ° / 178 ° dhe indeksi i cilësisë së imazhit 200 Sintonizues DVB-C / T / T2 me mbështetje HEVC 265 Top stereo NICAM tinguj, tinguj rrethues, barazues Fuqia dalëse 2 x 8 W. Funksioni: ndërprerja e kohës, modaliteti i lojërave, modaliteti i hotelit, kyçja e fëmijës Mbështetje e plotë e gjuhës çeke Pajisje lidhëse: 2x HDMI, USB 2.0, SCART, video / audio të përbërë hyrje, VGA, dalje kufje, dalje dixhitale optike audio, slot CI + Mbështetja standarde VESA 200 x 200 mm Kontroll telekomandues Klasa e energjisë A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
40
Diagonalja e ekranit [cm]:
102
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,6
EAN:
8592417061573
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
925
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
HYUFLP40T111
Konsumi [W]:
48
Kontrast [:1]:
100 000
Lartësia [mm]:
590
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 200
Pesha [kg]:
7,81
Prodhuesi:
Hyundai
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
220
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Televizor Hyundai FLP 40T111 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE