Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Hyundai HLP 24T370, 24"/61cm, HD

Kodi i produktit:
219814
CI:
Pesha [kg]:
3,8
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
178.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyundai HLP 24T370 është një TV më i vogël 24 "LED me rezolucion të madh HD të gatshëm dhe një diagonale 61 cm, duke e bërë televizorin një kandidat të mirë si një televizor i dytë në shtëpinë tuaj. 24 "HD gati 1366 x 768 TV me diagonale 61 cm Kohëzgjatja e televizorit 5 ms Kënde të gjera të shikimit 176 ° / 176 ° dhe indeksi i cilësisë së imazhit 100. Tipi i sintonizuesit C / T / T2 me mbështetjen HEVC H.265 NICAM stereo sound me një zë rrethues, 2x equalizer 2.5W Pajisja lidhëse: 2x hyrje HDMI, USB 2.0, SCART, hyrje të përbërë video / audio, VGA, dalje kufje, dalje dixhitale koaksiale audio dhe slot CI +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Diagonalja e ekranit [cm]:
61
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,3
EAN:
8592417062235
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
554
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
HYUHLP24T370
Konsumi [W]:
19
Kontrast [:1]:
100 000
Lansuar:
8. 8. 2017
Lartësia [mm]:
370
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
3,8
Prodhuesi:
Hyundai
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
134
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Televizor Hyundai HLP 24T370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE