Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 32LK610BPLB - 32" (80cm), HD, i zi

Kodi i produktit:
234599
Audio optike:
Prodhuesi:
LG
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

32" SMART 80 cm Full HD TV. Shijoni ekranin përfundimtar të detajeve të ndritshme dhe ngjyra edhe më shumë se kurrë me fonogram cilësor. Përveç kësaj, me siguri do të mirëprisni një sërë veçorish të zgjuara që do t'ju mbajnë të argëtuar në ditët kur keni nevojë për argëtim dhe relaksim. Tipi i Sintonizuesit është: DVB-C / T / T2 / S / S2, dhe LG mbështet HDR 10, HLG, HEVC H.265 Codec, VP9, dhe 2K Upscaler 2.0 sistem altoparlantësh. LG ka furnizues 10W, DTS Decoder, Wireless Audio Sync, si dhe karakteristikat e zgjuara dhe shpërndarëse: Shfletuesi i Internetit, Vjen me sistemin operativ webOS, Smart TV, mbështet regjistrimin e transmetimit televiziv, atë të tastierës dhe lidhjes së mausit, Magic Mobile Connection dhe Bluetooth, Wi-Di, DLNA, Miracast dhe Wi-Fi. Klasa e energjisë A+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
80
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.8
DLNA:
EAN:
8806098151240
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
742
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
32LK610BPLB
Konsumi [W]:
33
LAN:
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
472
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
5.15
Prodhuesi:
LG
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor LG 32LK610BPLB - 32" (80cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE