Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 43LK5100PLA - 43" (108cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
234603
Audio optike:
Lansuar:
11. 4. 2018
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
218

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
369.50 
Ju kurseni : 57.00   (15%)
312.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

43" Full HD TV me diagonale 108cm ju ofron detaje të ndritshme dhe ngjyra edhe më shumë se kurrë me fonogram cilësor. Ka rezolucion të televizorit prej 1920 x 1080 px, lloj të tuner: DVB-C / T / T2 / S / S2, dhe mbështetje HEVC H.265 codec, 2K Upscaler. Përveç kësaj, LG posedon edhe sistemin 2.0 të altoparlantit, 10W energji, dhe mbështetjen e telekomandës dhe mbështetjen VESA 200 x 200. Klasa e energjisë A+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
43
Diagonalja e ekranit [cm]:
108
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,7
EAN:
8806098141791
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
976
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
43LK5100PLA
Konsumi [W]:
42
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
628
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
8.1
Prodhuesi:
LG
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
218
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:

Bashkangjitja Televizor LG 43LK5100PLA - 43" (108cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE