Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 43LK6100PLB - 43" (108cm), Full HD, i argjendtë

Kodi i produktit:
234597
Audio optike:
Prodhuesi:
LG
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

438.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

43" OLED TV me diagonale 108cm ju ofron detaje të ndritshme dhe ngjyra edhe më shumë se kurrë me fonogram cilësor. TV 4K UHD ka rezolucion Full HD 1920 x 1080 px, lloji të ekranit: OLED, Local dimming, lloj të tuner: DVB-C / T / T2 / S / S2 dhe mbështetje HDR 10, Wide Color Gamut, HLG, HEVC H.265 Codec, VP9, 4K Upscaler, Advanced HDR by Technicolor, HFR and Magic Zoom. Përveç kësaj, LG ka edhe sistemin 2.0 të altoparlantit, 10W energji, DTS Decoder, dhe Wireless Audio Sync, ndërsa karakteristikat e zgjuara dhe shpërndarëse janë: Shfletuesi i Internetit. LG vjen me sistemin operativ webOS Smart TV dhe ka mbështetje të regjistrimit në TV, lidhje të tastierës dhe mausit, mbështetje për WiFi. Magic Mobile Connection. Wi-Di, DLNA, dhe Miracast, si dhe mbështetje VESA 200 x 200.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
43
Diagonalja e ekranit [cm]:
108
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,7
DLNA:
EAN:
8806098151363
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
975
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
43LK6100PLB
Konsumi [W]:
52
LAN:
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
627
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
9.2
Prodhuesi:
LG
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
225
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor LG 43LK6100PLB - 43" (108cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE