Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 49LK6100PLB - 49" (123cm), Full HD, i argjendtë

Kodi i produktit:
234596
Audio optike:
Prodhuesi:
LG
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
414.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

49" OLED TV me diagonale 123cm ju ofron detaje të ndritshme dhe ngjyra edhe më shumë se kurrë me fonogram cilësor. TV 4K UHD ka rezolucion Full HD 3840 x 2160px, lloji të ekranit: OLED, Local dimming, lloj të tuner: DVB-C / T / T2 / S / S2 dhe mbështetje HDR 10, Wide Color Gamut, HLG, HEVC H.265 Codec, VP9, 4K Upscaler, Advanced HDR by Technicolor, HFR and Magic Zoom. Përveç kësaj, LG ka edhe sistemin 2.0 të altoparlantit, 20W energji, DTS Decoder, dhe Wireless Audio Sync, ndërsa karakteristikat e zgjuara dhe shpërndarëse janë: Shfletuesi i Internetit. LG vjen me sistemin operativ webOS Smart TV dhe ka mbështetje të regjistrimit në TV, lidhje të tastierës dhe mausit, mbështetje për WiFi. Magic Mobile Connection. Wi-Di, DLNA, dhe Miracast, si dhe mbështetje VESA 200 x 200. Klasa e energjisë A+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2
DLNA:
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 205
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
49LK6100PLB
Konsumi [W]:
69
LAN:
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
699
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
11.5
Prodhuesi:
LG
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
259
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor LG 49LK6100PLB - 49" (123cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE