Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Panasonic TX-24FS350E - 24" (60cm), HD, i zi / argjendtë

Kodi i produktit:
253227
Diagonalja e ekranit ["]:
24
RCA (Komponent):
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve HDMI:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
215.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizioni Panasonic sjell imazhe HD në shtëpinë tuaj. Imazhi I shkëlqyeshëm i këtij televizori përcillet me një tingull të pastër. Çdo gjë plotësohet nga dizajni ultra-i thjeshtë dhe elegant i televizorit, që e bën televizorin të përshtatet në çdo mjedis dhe brendësi. Ekran 24 " me HD dhe 60 cm diagonale. Indeksi i cilësisë së imazhit 200. Lloji i sintonizuesit të DVB-C / T / T2 / S / S2. Mbështet TV Hbb, DLNA, Wi-Fi, Netlix, Sleep timer, Modaliteti i hotelit (pasiv), Child Lock, Kopjimi me USB, EPG, KQZ. Altoparlantë 2x 2.5W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
Diagonalja e ekranit [cm]:
60
DLNA:
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
554
HbbTV:
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Kaoksial audio:
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
TX-24FS350E
Konsumi vjetor [kWh]:
27
Konsumi [W]:
19
LAN:
Lansuar:
8. 2. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
336
Lartësia [mm]:
370
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 300, 400 x 400, 400 x 400
Pesha pa mbajtëse [kg]:
5.5
Pesha [kg]:
6
Prodhuesi:
Panasonic
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
64
Trashësia [mm]:
135
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE