Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Philips 32PHS4503 - 32" (80cm), HD, i zi

Kodi i produktit:
233319
Audio optike:
Konsumi [W]:
28
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Trashësia [mm]:
166.2
Teknologjia e TV:
LED

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
196.50 
Ju kurseni : 17.00   (9%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips 32PHS4503 është një televizor me dizajn të pastër, profili i tij i hollë përshtatet në mënyrë të përsosur me brendësinë tuaj. Falë madhësisë së tij të vogël dhe të ngjeshur, televizori mund të përdoret lehtësisht si një TV në shtëpi të dytë që mund të vendoset lehtësisht kudo. Edhe pse është një televizor më i vogël, mund të shikoni përpara karakteristikat dhe teknologjitë që ju jeni mësuar të përdorni në televizorë me diagonale shumë më të mëdha. Është LED HD Ready TV 1366 x 768 me diagonale 80cm Teknologjia e zgjerimit të imazhit Pixel Plus HD 10 watt audio dalëse. Ka teknologjitë Incredible Surround, Clear Sound, automatic volume adjustment (modifikim të volumit në mënyrë automatike) dhe bass control (kontroll të zërit). Opsionet për Smart TV: pause TV, home button, teletext, 8 days EPG, USB recording (incizim për USB), auto zoom, super zoom.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
80
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.8
EAN:
8718863014615
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
732,6
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
32PHS4503/12
Konsumi [W]:
28
Lansuar:
22. 3. 2018
Lartësia [mm]:
455,2
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
5.8
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
166.2
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:

Bashkangjitja Televizor Philips 32PHS4503 - 32" (80cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE